Pro děti

Pro děti toho máme na výběr věru hojně. Nabídka se liší délkou představení, obsazením, náročností na prostor nebo dopravu. Některá představení je vhodné hrát venku, jiná pouze uvnitř. Pro vaše potřeby vám rádi poradíme a zašleme individuální cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat: info@ochotníciostrov.cz nebo tel.: 774 830 244 (Jan Mareš).

KRÁLOVSTVÍ ZA KORUNU

Josef Stráca Ilko

Přicházíme s další autorskou pohádkou našeho divadelního  spolku! V pohádkovém příběhu uvidíte krále, který při hledání nejkrásnější písničky málem přijde o celé království. Naštěstí šašek spolu s kočičkou vyzrají nad čarodějnicí Jarunou a vše dobře dopadne…

Premiéra: 13. května 2023

Režie: Jan Mareš

Hrají: Josef Ilko, Pavla Kulhánková, Jakub Macháček/Václav Novotný, Nikky Krausová

JAK HONZA ZACHRÁNIL MLYNÁŘE

Na motivy lidové pohádky upravil Jan Mareš

Klasická pohádka s chytrým Honzou, který dokáže, že i chamtivý mlynář se může polepšit… pokud je po ruce pořádná sukovice a opravdový čert.

Premiéra: 1. ledna 2017

Režie: Jan Mareš

Hrají: Pavel Franka, Václav Novotný, Lenka Novotná

ČERTOVSKÝ MARIÁŠ

Na motivy lidové pohádky upravil Jan Mareš

Když je někde zakletá princezna, nebude Honza daleko. Tahle je navíc chytrá a hlídá jí celá smečka popletených čertů. Buchty a poctivá bramboračka jsou u klasických českých pohádek samozřejmostí.

Premiéra: 14. března 2009

Režie: Jan Mareš

Hrají: Radek Volf, Pavel Franka, Václav Novotný, Štěpán Husák, Pavla Vinopalová, Jaroslav Veselý, Nikola Kraušová

PIRÁTI Z OSTROVA

Lena ANEER Pintnerová, písničky: Milan KAT Veselý

První autorská pohádka našeho spolku s opravdovým živým papouškem! Jak je těžké splnit si své vlastní sny, když kotvíte na liduprázdném ostrově? Možná bude k vyplutí potřeba pomoc dvou rozverných, nemytých a drzých čarodějnic. Veselá pohádka o tom, že odvaha a dobrá vůle pomáhají i mořské vlny přenášet.

Premiéra: 8. června 2019

Režie: Lena ANEER Pintnerová/ Kateřina Hálová

Hrají: Pavel Franka, Kateřina Miosgová, Kateřina Hálová, Miroslav Rusiňák, Václav Novotný, Jaroslav Miosga, Vojta Miosga

Za své role získali Václav Novotný a Miroslav Rusiňák ocenění na divadelní přehlídce v Radnicích. Václav Novotný získal na téže přehlídce Cenu dětského diváka.

ANDULKA A LOUPEŽNÍCI

Stanislav Tomek

Pohádka o tom, jak stejná jména princezny a její kamarádky dokázala zamotat hlavy i věhlasným a obávaným loupežníkům.

Premiéra: 1. ledna 2019

Režie: Jan Mareš

Hrají: Pavel Franka, Kateřina Miosgová, Václav Novotný, Štěpán Husák, Jaroslav Miosga, Pavla Vinopalová, Radka Kubíková, Luboš Bláha

POHÁDKA KNIHOMOLÍ

Lena ANEER Pintnerová, námět a písničky Milan KAT Veselý

Jak může dopadnout pohádkový příběh, když se do stránek knížky pustí dva popletení a mlsní knihomolové? Ve spolupráci s dětmi se snad knihovnici podaří posunout pohádku ke šťastnému konci. Autorská pohádka divadelního spolku Ochotníci Ostrov.

Premiéra: 25. srpna 2017

Režie: Lena ANEER Pintnerová

Hrají: Kateřina Miosgová, Milan KAT Veselý, Lena ANEER Pintnerová