Pro dospělé

Vyberte si z naší široké nabídky her pro dospělého diváka. Nabídka se liší délkou představení, obsazením, náročností na prostor nebo dopravu.
Pro vaše potřeby vám rádi poradíme a zašleme individuální cenovou nabídku.
Neváhejte nás kontaktovat: info@ochotníciostrov.cz nebo tel.: 774 830 244 (Jan Mareš).

KDYŽ SE ZHASNE

Michaela Doležalová, Roman Vencl

Divadelní komedie, která vaše bránice nepolechtá, ale provede na ně rovnou frontální útok! Příběh se odehrává na vánočním večírku, kde dojde k zásadnímu střetu dvou manželských párů. Za vším stojí důkladně sestavené předmanželské smlouvy a touha všech čtyř aktérů opustit dosavadní stav bez následků a s kontem plným prostředků toho druhého.

Premiéra: 28. února 2023

Režie: Jan Mareš

Hrají: Lenka Novotná, Šárka Jarošová, Václav Novotný, Pavel Franka

OBECNĚ PROSPĚŠNÁ STRAŠIDLA

Petr Tomšů

Komedie o strašidlech na hradě i na radnici. Místostarosta se rozhodne, že nechá zbořit hrad a vybudovat na jeho místě luxusní resort. Stavbu má provádět jeho stavební firma a město by mělo resort pronajmout nějaké, klidně i stavební, firmě pochopitelně za oboustranně výhodných podmínek. Jeho plány však zkříží strašidla, která hrad již dlouhá staletí obývají.

Premiéra: 14. června 2022

Režijní debut: Kateřina Miosgová

Hrají: Radek Volf, Lenka Novotná, Miroslav Rusiňák, Petr Prokop, Kateřina Hálová, Pavla Vinopalová, Marie Császárová, Pavla Kulhánková, Miroslav Papík, Jaroslav Miosga, Jaroslav Veselý, Luboš Bláha, Josef Ilko, Štěpán Husák

ZASE (TI) TUPITELÉ

Petr Tomšů

Co vše se může přihodit při zasedání obecního zastupitelstva v jedné nejmenované obci. Budete se možná divit, anebo se možná ani divit nebudete. Obyčejní lidé, neobyčejné problémy. Vždyť o majetek a slávu jde vždy až v první řadě!

Premiéra: 29. června 2019

Režie: Jan Mareš

Hrají: Václav Novotný, Lenka Novotná, Radek Volf, Pavel Franka, Radka Kubíková/ Kateřina Hálová, Šárka Jarošová, Jaroslav Miosga/Miroslav Rusiňák, Štěpán Husák, Marie Császárová

Za své role získali Radek Volf a Radka Kubíková ocenění na divadelní přehlídce v Horažďovicích.

SVATEBNÍ NOC

Mirko Stieber

Dvě rozverné aktovky. První o neobvyklé kratochvíli rozmarné ženy a druhá o dvou kamarádech, kteří si po úspěšném koncertu chtějí užít s lehkou děvou.

Premiéra: 21. dubna 2015

Režie: Petr Pokorný, Jan Mareš

Hrají: Radek Volf, Václav Novotný, Lenka Novotná, Lena ANEER Pintnerová, Petr Pokorný

KLÍČE NA NEDĚLI

Antonín Procházka

Divadelní komedie o dvou manželských párech, které nejsou se svým stereotypním životem spokojené, a tak se rozhodnou se v partnerských dvojicích vyměnit. To však odstartuje celou škálu potíží, vrší se trapasy a nedorozumění. Partneři se dostávají do choulostivých situací, a brzy tak zatouží po jediném – dostat se zase domů.

Premiéra: 29. června 2018

Režie: Jan Mareš

Hrají: Lenka Novotná, Šárka Jarošová, Václav Novotný, Pavel Franka, Kateřina Miosgová, Radka Kubíková, Pavla Vinopalová, Miroslav Rusiňák, Kateřina Hálová/ Lena Aneer Pintnerová, Pavla Kulhánková