Milí přátelé ochotnického divadla,

letošní rok byl pro náš divadelní spolek Ochotníci Ostrov plný nádherných zážitků, přátelských setkání a především plný hraní pro vás – naše příznivce. Společně jsme zvládli uvést pět premiér, celkem jsme odehráli 21 pohádek a 15 krát potěšili dospělého diváka celovečerním představením.

Úspěšně jsme zvládli také komentovanou prohlídku klášterního areálu s trochou nevážně pojaté historie. Tradičně jsme ztvárnili i několik čertů, Mikulášů a andělů. Velice nás těší váš smích a pozitivní reakce na autorské pohádky našeho divadelního spolku, je to pro nás inspirující, a určitě můžeme slíbit minimálně jednu další v roce příštím. Také poslední listopadová premiéra hry Manželské štěstí potvrdila, že komediální žánr je blízký nejenom nám, ale především vám. Takřka vyprodané sály jsou pro nás motorem v další ochotnické práci.

V novém roce pro vás chystáme další premiéry, pohádek i aktovek a nebude chybět ani tradiční Novoroční pohádka. Jsme tu pro vás, rozhodně se nebojte za námi přijít s jakýmkoliv nápadem.

Děkujeme vám za to, že jste s námi, že nám držíte palce, podporujete nás a že na našich představeních rozhodně nešetříte ani smíchem ani potleskem. Uděláme vše pro to, abyste se v roce nadcházejícím bavili přinejmenším stejně dobře a cítili se s námi v pohádkové pohodě.

Za Divadelní spolek Ochotníci Ostrov

Jan Mareš, principál

 

2018-06-17T12:10:32+00:00